"בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן"

(משלי, פרק כ"ד)

מי אנחנו

אודור הינה חברת ייזום ובנייה אשר הוקמה בשנת 2011.
בעלי החברה שמו להם למטרה למצב את החברה כחברה המהווה מודל למצוינות בתחום הבנייה בישראל בדגש על האדם הנמצא במרכז העשייה.

לאורך עשרות שנים צברו בעלי החברה ועובדיה ידע רב, יכולות ביצועיות ויזמיות ברמה הכי גבוהה שיש, כל אלה ניכרים בפעילות חברת אודור ובאים לידי ביטוי בחדשנות ומקצוענות בבנייה.

הגישה הניהולית בחברת אודור שמה במרכז העשייה את עובדי החברה, קבלני המשנה, ספקי החברה ולקוחותיה. עובדים מרוצים הרואים בחברה מקום לשיתוף פעולה בסביבה מאתגרת ומתגמלת הם הנכס העיקרי של חברתנו. גישה זו מקרינה על דרך העבודה שלנו עם קבלני המשנה וספקינו בהם אנו רואים שותפים ליצירה המורכבת.

סביבת עבודותינו הפורה והמשתפת מעודדת אותנו להשתפר ולשפר עבורנו כמו עבור לקוחותינו הרבים. לתפיסתנו, אנו לא רק בונים ללקוחותינו בית אלא אנו מהווים עבור לקוחותינו בית חם לשותפות ארוכת טווח.

אנחנו אוהבים לבנות ובונים לכם ואיתכם מהלב. אנו דואגים לבחור בעבורכם את צוות העובדים והשותפים המצוינים ביותר הפועלים בסינרגיה, להוביל כל פרויקט בשיתוף פעולה, גמישות, חוכמה, מומחיות וחדשנות אשר מובילים לאפקטיביות מרבית ולמצוינות.

אנחנו חברה בצמיחה מתמדת- בידע, בעומק, בכישרון, בניסיון ובמקצועיות. אנו מתפתחים ולומדים כל הזמן. הלמידה המתמדת מובילה לצמיחה שממנה נהנים עובדינו ולקוחותינו ומובילה לפרויקטים חדשים ברחבי הארץ.

 

האני מאמין שלנו

תחשבו על זה: כשבונים בית, מה הדבר הכי חשוב לכם? אודור מאמינה שהדבר הכי חשוב הוא בראש ובראשונה לסמוך על מי שעומד מולכם. חשוב שיבינו אתכם, שיבינו מה אתם רוצים, שיעמדו בכל מילה שהבטיחו לכם.

שיהיו בעלי תודעת שירות גבוהה, שיקשיבו לכם.

שיהיו אמינים וישרים, שיהוו שותפים אמיתיים ויצעדו איתכם יד ביד בכל הדרך אל הבית שתמיד רציתם, אל בית חלומותיכם !

לבנות מהלב באודור זו לא סתם אמירה אלא דרך חיים- זה להגשים את כל הדברים האלו איתכם ולמענכם במקצוענות ובמצוינות בבנייה ובשירות.

אודור בונה לכם מהלב את הבית שתמיד חלמתם עליו ומגשימה ביחד אתכם את רצון ליבכם.

 

המוטו שלנו

לבנות מהלב זה לבחור את השותפים והעובדים המצוינים ביותר עם הערכים הנכונים ולבנות בשיתוף, תוך שימוש בתהליכים יעילים, חדשניים וחכמים.

לבנות מהלב זה לקום כל בוקר ולהבטיח להיות מצוין לאורך כל שרשרת ביצוע הפרויקט עד הפרטים הקטנים ביותר תוך הקפדה יתרה על איכות הביצוע.

לבנות מהלב זו אמונה עמוקה שיושרה היא תנאי הכרחי להצלחה ושכל מילה שנאמרת היא בעלת משמעות.

לבנות מהלב זו הבנה ברורה שהצלחת החברה תלויה בראש ובראשונה בשביעות רצונו של הלקוח. כיוון שכך, החברה נותנת את הדעת לפרטים הקטנים ביותר, שיאפשרו לבנות את המוצר האיכותי והטוב ביותר ללקוחותינו.

שותפות ומשפחתיות

חברתנו רואה בערכי השותפות והמשפחתיות את הערכים המרכזיים עליהם בנויה חברתנו. עובדי החברה הם השותפים בחברה והצלחת החברה היא הצלחת כל אחד מעובדיה. ביחד, החברה מהווה משפחה גרעינית ומלוכדת היכולה לבצע כל משימה שמוטלת עליה.

הלקוח במרכז

לקוחותינו תמיד יהיו במרכז העשייה שלנו. אנו רואים בחווית הלקוח צינור חשוב ליצירת חברה טובה יותר. נעשה כל מאמץ כדי שכל לקוחותינו יהיו מרוצים ולאחר מכן הם מהווים שגרירים נאמנים של חברתנו בשכונות אותן אנו בונים.

מקצועיות ומצוינות

מקצועיות ומצוינות אלו הנקודות בהם אנו נבחנים בכל יום מחדש. דרישת החברה משותפיה לדרך היא להיות יותר טובים בכל יום שעובר. מקום העבודה מהווה כור היתוך למחשבות ולרעיונות חדשים על בסיס יומי. החדשנות והגישה הפתוחה, הצעירה והרעננה, הן שמאפשרים לנו להתקדם בכל יום עוד קצת.

יושרה

ערך היושרה עומד לנגד עיננו בכל פעולה אותה אנו מבצעים. לא נבטיח מה שלא ניתן לקיים ונעמוד תמיד בהבטחותינו. המילה שלנו היא נכס צאן ברזל ולא נפר אותה בשום מצב.